Достапни линкови

Во Турција запленет над тон хашиш


Турската полиција денеска откри и запелени 1.120 килограми хашиш. Во полициската операција уапсени се шест лица.
Дрогата е откриена во истовремени полициски акции во округот Дијабекир.
XS
SM
MD
LG