Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево, топло и претежно тивко. Температурата ќе се движи од 26 до 37 степени.
Во Скопје слично време, со температура до 34 степени.
XS
SM
MD
LG