Достапни линкови

Пратениците се вратија од одмор


По тринеделен колективен одмор претениците денеска се враќаат на своите работни места. Најавени се седници на собраниска комисија за финасирање и буџет и законодавно-правна комисија. На дневен ред на собраниската 113- та седница се измени на законот за високо образование и два предлог закони со европско знаменце.
XS
SM
MD
LG