Достапни линкови

Временската прогноза-сончево


Денеска не очекува сончево и топло време со слаб ветер, претежно од северен правец.Температурата ќе се движи од 28 до 36 степени.Во Скопје и околината слично време, со температура до 34 степени.
XS
SM
MD
LG