Достапни линкови

Владата ќе интервенира да не поскапи лебот


Владата ќе интервенира со одредени мерки, за да не дојде до поскапување на лебот, рече денеска премиерот Никола Груевски. Премиерот изјави дека сега будно се следи состојбата доколку дојде до критична ситуација, интервенции ќе има
XS
SM
MD
LG