Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со слаб ветер од северозападен правец. Температурата ќе се движи од 29 до 39 степени.
Во Скопје и околината - слично време со температура до 36 степени.
XS
SM
MD
LG