Достапни линкови

Во Дубаи уапсени Британки кои се шетале по бикини


Две Британки биле накратко задржани во полициска станица во Дубаи , затоа што се шетале по бикини во еден трговски центар. Додека пазарувале жените биле критикувани затоа што се оскудно облечени. Реагирало обезбедувањето на тровскиот центар по што жените завршиле во полиција на распит. Во текот на денот тие биле ослободени.
XS
SM
MD
LG