Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло


Времето ќе биде сончево и топло. Утринската температура се движи од 12 до 19 степени, а дневната од 30 до 37 степени.
Во Скопје и околината слично време со температура до 34 степени.
XS
SM
MD
LG