Достапни линкови

Двајца полицајци загинале во Чеченија


Двајца полицајци биле убиени денеска додека спроведувал акција во Чеченија. Операцијата била за да се пронајдат бунтовници за кои се верува дека сеуште се кријат во шумите во Грозни.
XS
SM
MD
LG