Достапни линкови

Временска прогноза-сончево и топло


Времето во Македонија денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност. Температурата ќе се движи од 21 до 34 степени. Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност и температура до 30 степени.
XS
SM
MD
LG