Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево со доумерена облачност. Врнежи од дожд се очекуваат во крајните источни и во западните делови на Македонија. Утринската температура се спушти до осумнаесеттиот степен додека дневните температури ќе го достигнат триесет и вториот степен целзиусов.
XS
SM
MD
LG