Достапни линкови

Временска прогноза- променливо облачно


Денеска не очекува променливо облачно време со сончеви периоди и со повремени врнежи од дожд попладне, проследени со појава на грмежи. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од северозападен правец. Температурата ќе се движи од 21 до 25 степени.
XS
SM
MD
LG