Достапни линкови

Времето денеска сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево со умерена локална облачност. Ќе дува и слаб ветер од северозападен правец. Утринската температура се движи од 13 до 22, а дневната ќе биде во интервалот од 30 до 38 степени.

XS
SM
MD
LG