Достапни линкови

Времето денеска сончево


Денеска не` очекува сончево време со доумерена облачност. Утринската температура го достигна 16 степен а дневните температури ќе се движат во интервалот од 23 до 31 степен. Во одредени делови на земјата ќе дува и умерен до засилен ветер.
XS
SM
MD
LG