Достапни линкови

Тела на две убиени лица пронајдени во ДагестанПолицијата во Дагестан пронашла две тела во запален автомобил во близина на главниот град Махачкала. Локалните власти соопштија дека во текот на изминатата ноќ имало престрелка, а сеуште трае идентификацијата на телата.
XS
SM
MD
LG