Достапни линкови

Рекорден број фанови на Фејсбук - Лејди Гага, па Обама


Американскиот претседател Барак Обама достигнал рекордни 10 милиони фанови на Фејсбук, но сеуште е зад популарната музичка ѕвезда Лејди Гага. Инаку, најмногу фанови на Фејсбук има Мајкл Џексон, над 14 милиони.
XS
SM
MD
LG