Достапни линкови

Прогноза за времето- сончево и без дожд


Времето ќе биде сончево со умерена облачност и со слаб ветер од северен правец. Дневната температура ќе се движи од 23 до 32 степена.
Во Скопје слично време, со температура до 30 степени.
XS
SM
MD
LG