Достапни линкови

Временска прогноза- променливо облачно


Денеска ќе не очекува променливо облачно со поројни врнежи на дожд и грмотевици. Утринската температура ќе се движи од 12-от степен до 20 тиота дневната може да достигне и до 30степени.Во Скопје и околината се очекуватемпературите да се движат од 20 до 30 степени.
XS
SM
MD
LG