Достапни линкови

Времето денеска променливо облачно


Денеска не` очекува променливо облачно време со сончеви периоди и со повремени локални врнежи од дожд. Утринската температура е во интервалот од 12 до 20, а дневната ќе биде од 24 до 32 степени.
XS
SM
MD
LG