Достапни линкови

Загинале додека гледале фудбал


Единаесет луѓе загинале во Сенегал кога се срушила терасата на која седел и гледале натпревар од Светското превенство во Јужна Африка. Полицијата стравува дека можеби под урантитените има уште заробени луѓе.
XS
SM
MD
LG