Достапни линкови

Во Москва убиени 3 банкарски работници


Тројца банкарски работници кои пренесувале пари биле убиени кога засега непознат напаѓач пукал во автомобилот со кој се превезувале чуварите и парите. Тројцата банкарски работници загинале на самото место. Шефот на московската полиција изјавил дека пронашле пари во автомобилот но дека се уште не знаат дали напаѓачите зеле пари со нив.
XS
SM
MD
LG