Достапни линкови

Временска прогноза- сончево


Денеска не очекува сончeво врeме со умерена локална облачност. Утринската температура ќе се движи од од 8 до 15, а дневната од 19 до 27 степени. Во Скопје и околината се очекува температурата да го достигне 23-от степен.
XS
SM
MD
LG