Достапни линкови

Американец си го застрелал семејството, а потоа и себе


Еден средовечен Американец од Калифорнија, го застрелал своето семејство за време на ручек, а потоа се самоубил. Во нападот загинале неговиот зет и внук, а ќерката и другиот внук останале живи, но се наоѓаат во критична состојба , соопштува полицијата.
XS
SM
MD
LG