Достапни линкови

Грција подобра од Нигерија


Фудбалската селекција на Грција ја совлада со 2:1 репрезентацијата на Нигерија. Двете репрезентации се натпреваруваат во групата Б, на Светското првенство во фудбал.
XS
SM
MD
LG