Достапни линкови

Србија изгуби од Гана


Репрезентацијата на Гана ја совлада Србија со 1:0 во првото коло од натпреварите на Д групата на Светското првенство во фудбал. Голот го постигна Асамоа Гијан од пенал во 84-та минута.
XS
SM
MD
LG