Достапни линкови

Временска прогноза-сончево и топло


Времето во Македонија денеска ќе биде сончево, претежно тивко и топло. Температурата ќе се движи од 27 до 38 степени. Во Скопје ќе биде сончево, тивко и топло со температура до 34 степени.
XS
SM
MD
LG