Достапни линкови

Времето денеска сончево и топло


Денеска не очекува сончево и топло време. Попладне на места се очекува појава на облачност. Утринската температура го достигна 29 степен, а дневните температури ќе се движат во интервалот од 22 до 32 степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG