Достапни линкови

Временска прогноза- сончево


Денеска не очекува претежно сончево време со слаб ветер од северен правец.Утринската температура ќе се движи од 8 до 14 степени, а дневната од 23 до 30 степени.Во Скопје и околината слично време со утринска температура до 12 степени, а дневна до 28 степени.
XS
SM
MD
LG