Достапни линкови

Улични забавувачи во Скопје


Петти меѓународен фестивал на улични артисти и музичари Баскерфест 2010. Може да се најде за секого по нешто, па и за љубителите на класичната музика. Гудачко трио, ги забавуваше минувачите во ГТЦ во Скопје.

XS
SM
MD
LG