Достапни линкови

Северна Кореја тврди дека има "супер" пијалак


Северна Кореја објави дека започнала да произведува супер пијалок кој ги мултиплицира мозочните ќелии. Државната агенција јави дека овој анти-оксидантски пијалок содржел 60 видови на микроелементи од над 30 видови растенија.
XS
SM
MD
LG