Достапни линкови

Авантурист го прелета Ла Манш јавајки на хелиум балони


Еден американски авантурист успешно го прелета Англискиот канал јавајки на пакет од хелиум балони. Џонатан Трапе од југоисточна Англија леташе неколку часа пред да стигне во Франција. Нему му се исполнил животниот сон.
XS
SM
MD
LG