Достапни линкови

Временска прогноза - сончево време


Времето денеска ќе биде сончево и топло со умерена локална облачност.
Утринската температура се движи од девет до 14, а дневната до 25 до 32 степени. Во Скопје – сончево време со температура до 31 степен.
XS
SM
MD
LG