Достапни линкови

Делегација од Романија во Скопје


Делегација на Комисијата за надворешна политика на Сенатот на Романија ќе пристигне денеска во Скопје. Делеагцијата ќе се сретне со потпретседателот на македонското Собрание, Рафис Алити, и со членови на собраниските Комисии за надворешна политика и европски прашања.
XS
SM
MD
LG