Достапни линкови

Вечер финалето Баерн - Интер


Вечер во Мадрид, на стадионот Сантијаго Бернабе, ќе се игра финалето во лигата на шампионите во фудбал меѓу Баерн од Минхен и Интер од Милано. Почетокот на натпреварот е во 20 часот и 45 минути.
XS
SM
MD
LG