Достапни линкови

Временска прогноза-променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно со повремени врнежи од дожд. Утринската температура се движи помеѓу 4 и 10, а дневната од 13 до 20 степени. Во Скопје ќе биде променливо облачно со сончеви периоди и температура до 18 степени.
XS
SM
MD
LG