Достапни линкови

Временска прогноза-променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо и облачно со слаби врнежи од дожд. Ќе дува умерен ветер од северозападен правец. Минималната температура ќе биде 10 степени, а максималната ќе достигне до 23 степен.
XS
SM
MD
LG