Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Температурата ќе се движи од 23 до 30 степени.
XS
SM
MD
LG