Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево и топло


Времето ќе биде сончево и потопло со слаб ветер од северозападен правец. Утринската температура се движи од два до осум, а дневната ќе биде од 21 до 27 степени. Во Скопје слично време. Утринската температура се спушти до седум, а дневната ќе достигне до 25 степени.
XS
SM
MD
LG