Достапни линкови

Временска прогноза-сончево


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. Утринската температура се движи од 2 до 8, а дневната од 17 до 25 степени. Во Скопје слично време, температура ќе достигне до 23 степени
XS
SM
MD
LG