Достапни линкови

Баерн Минхен со совлада Олимпик Лион


Баерн Минхен го совлада Олимпик Лион со 1:0 во првиот натпревар во полуфиналето на Лигата на Шампионите . Единствениот гол го постигна Арјен Робен , а францускиот интернационалец Франк Рибери го напушти натпреварот откако доби црвен картон.
XS
SM
MD
LG