Достапни линкови

Временска прогноза-врнежливо


Времето денеска ќе биде променливо облачно, а попладне се можни поројни дождови и грмежи. Температурата се движи од 12 до 23 степени. Во Скопје температурата ќе достигне до 19 степени.
XS
SM
MD
LG