Достапни линкови

Јужна Кореја го извлекува мистериозно потонатиот воен бродДенеска е извлечен дел од јужно-корејскиот воен брод кој потона на 26-ти март во Жолто Море, по мистериозната експлозија. Постојат сомневања дека можеби за несреќата на бродот е одговорна Северна Кореја.
XS
SM
MD
LG