Достапни линкови

Прогноза за времето- сончево и потопло


Времето денеска ќе биде сончево и тивко со умерена облачност. Утринската температура се движи од минус два до четири, а дневната ќе биде од 12 до 20 степени. Во Скопје времето ќе биде сончево со умерена облачност. Утринската температура се спушти до три, а дневната ќе се искачи до 17 степени.
XS
SM
MD
LG