Достапни линкови

Времето денеска сончево со мала облачност


Времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Температурата ќе се движи од 13 до 22 степена. Во Скопје и околината слично време со максимална температура до 20 степени.
XS
SM
MD
LG