Достапни линкови

Победи на Баерн и на Лион


Во првите четвртфинални натпревари од Лигата на шампиони синоќа Баерн во Минхен го совлада Манчестер Јунајтед со 2:1, а во францускиот двобој Олимпик во Лион беше подобар од Бордо со 3:1. Вечер првите четвртфинални средби ги играат Арсенал- Барселона и Интер- ЦСКА Москва.
XS
SM
MD
LG