Достапни линкови

Времето денеска променливо со повремен дожд


Времето ќе биде променливо облачно со локален краткотраен дожд и со умерен југозападен ветер. Температурата ќе се движи од 12 до 21 степен. Во Скопје и околината слично време со температура до 18 степени.
XS
SM
MD
LG