Достапни линкови

Опожарени возила во Скопје


Македонското министертво за внатрешни работи соопшти дека две возила се опожарени утринава во Скопје. Полицијата извршила увид на местото, а возилата се земени на вештачење за утврдување на причините за опожарувањето.
XS
SM
MD
LG