Достапни линкови

Путин: Терористите ќе бидат уништени


Терористите одговорни за самоубиствените бомбашки напади во метрото ќе бидат уништени. Овa го изјави денеска рускиот премиер Владимир Путин. Тој додаде дека полицијата и разузнавачките агенции ќе дадат се од себе за да ги казнат криминалците.
XS
SM
MD
LG