Достапни линкови

Временска прогноза - облачно со повремен дожд


Времето денеска ќе биде облачно со повремен дожд, а во западните делови врнежите од дожд ќе бидат поинтензивни.
Утринската температура се движи од шест до 10, а дневната од 10 до 16 степени.
Во Скопје и околината - слично време со температура до 14 степени.
XS
SM
MD
LG