Достапни линкови

Интерпол ќе трага по изчезнатото момче во Македонија


Македонското министерството за внатрешни работи денеска соопшти дека e распишана меѓународна потерница преку Интерпол за исчезнатoто седумгодишно дете Митат Емини од скопското Средно Коњари. Фотографии со неопходните податоци ќе бидат поставени на сите гранични премини.

XS
SM
MD
LG